




Каминная топка Kratki MBZ PW 13
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Камінна топка Kratki MBZ PW 13
Компанія з’явилася на польському ринку 1998 року. Сьогодні Kratki є одним з найвідоміших виробників топок, камінів, печей, біокамінів, решіток та аксесуарів не тільки на ринку Європи, а й за її межами. Компанія швидко розвивається також і в Україні, адже якісна та довговічна продукція отримала високу оцінку серед клієнтів, а також першість з продажу та виробництву камінів.
Особливості камінної топки MBZ PW 13
Камінна топка MBZ PW 13 – це одне з найновіших технологічних рішень.
● Камера згоряння облицьована спеціальним теплонакопичуючим матеріалом, завдяки якому згорання відбувається ефективніше, а потужність і ККД підвищується.
● Топка є абсолютно герметичною завдяки міцним зварним швам в закритій камері згоряння.
● MBZ PW 13 оснащена дефлектором, який підвищує теплову ефективність топки за рахунок подовження шляху проходження продуктів згоряння та збільшення площі тепловіддачі.
● Система «чистого скла» запобігає накопиченню попелу та кіптяви на склі, тому воно залишається чистим набагато довше.
● Термостійке скло Robax має дуже низьке теплове розширення, яке здатне витримувати температури до 800 ° C;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kratki |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 262 кг |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова |
| Водяной контур | Да |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Забор воздуха в топку | С помещения |
| Камера двойного сгорания | Да |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Коэффициент полезного действия | 81 % |
| Материал топки | Сталь |
| Мощность номинальная | 13 кВт |
| Наличие шибера | Нет |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Состояние | Новое |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Тип топки | Закрытая |
| Форма стекла топки | Прямое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1335 мм |
| Глубина | 479 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
- Цена: 136 733 ₴



