


Каминная топка AQUARIO O16 PW GLASS с водным контуром
Каминная топка Kratki AQUARIO O16 PW GLASS
Компания появилась на польском рынке 1998 года. Сегодня Kratki является одним из самых известных производителей топок, каминов, печей, биокаминов, решеток и аксессуаров не только на рынке Европы, но и за ее пределами. Компания быстро развивается также и в Украине, ведь качественная и долговечная продукция получила высокую оценку среди клиентов, а также первенство по продажам и производству каминов.
Особенности каминной топки Kratki AQUARIO O16 PW GLASS
Каминная топка Kratki - это одно из самых технологичных решений.
● Камера сгорания облицована специальным теплонакопительным материалом, благодаря которому сгорания происходит эффективнее, а мощность и КПД повышается.
● Топка абсолютно герметичная благодаря прочным сварным швам в закрытой камере сгорания.
● Топка оснащена дефлектором, который повышает тепловую эффективность топки за счет удлинения пути прохождения продуктов сгорания и увеличения площади теплоотдачи.
● Система «чистого стекла» предотвращает накопление золы и копоти на стекле, поэтому оно остается чистым намного дольше.
● Термостойкое стекло Robax имеет очень низкое тепловое расширение, которое способно выдерживать температуры до 800 ° C.
Она имеет современный дизайн и изготовлена с исключительным вниманием к деталям.
Максимальне використання енергії
Топка AQUARIO - це пристрій з водяним контуром, який має вбудований корпус з подвійних, сталевих стін. Простір між ними заповнюється водою, яка отримує тепло і передає його радіаторній установці. Камін характеризується ефективнішим спалюванням і довшим підтриманням температури завдяки облицюванню камери згоряння TERMOTEC - матеріалом, який накопичує тепло, і підвищує температуру камери згоряння. Збільшена поверхня теплообміну у топці виникає у зв'язку з вбудованими і високим переходом з каміна в димохід. Більш екологічне згоряння завдяки системі двох дефлекторів, вживання яких подовжує час проходження димових газів.
Двошиброве регулювання димохідного отвору: верхній шибер, який дозволяє регулювати тягу каміна; нижній шибер, який дозволяє регулювати тягу каміна, перемикає топку зі стану розпалювання у робочий стан.
Система аерації камери згоряння, реалізована винятково ззовні через доставку первинного і вторинного повітря в камеру згоряння. Стандартно топка має підвід повітря діаметром ø 125 мм, який дає можливість подати свіже повітря у камеру згоряння ззовні будинку. Розділення повітря відбувається у просторі нижче нижньої плити камери згоряння. Повітря постачається каналом, що знаходиться на висоті нижньої плити до огорожі, обладнаної вздовж усієї довжини системою отворів. Це зумовлює покращення умов згоряння шихти. Згоряння відбувається рівномірно по цілій ширині камери згоряння. Регулювання інтенсивності згоряння у топці відбувається за допомогою механізму, що знаходиться нижче дверцят топки.
Топка має повітряну завісу, так звану, систему чистого скла без забору повітря з приміщення. Це спеціальна аерація скла, що дозволяє підтримувати його в чистоті. Повітря забирається через підвід повітря ззовні, а потім доставляється спеціальними каналами, які знаходяться по боках пристрою, у камеру, що знаходиться у верхній кришці топки. Потім йде рівномірне розподілення на скло, завдяки чому воно залишається чистим.
Система допалювання димових газів відповідає за обмеження викиду шкідливих речовин в середовище та покращення ефективності топки. Завдяки застосуванню цього рішення топки досягають дуже добрих параметрів викиду СО (низький викид СО).
Камін у версії з подвійним склом, що впливає на ефективнішу передачу тепла в приміщення, а також забезпечує менше забруднення камінного скла.
Безпека на найвищому рівні
Передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C. Пропоноване нами скло має сертифікат якості та безпеки.
У камін вмонтовано змійовик, який використовується для захисту каміна від перегріву (вхідний/вихідний роз'єм 1⁄2 дюйма).
Корпус і передня частина стійкі до дії високих температур завдяки застосуванню високогатункової сталі.
Досконала герметичність забезпечується міцними зварними швами у закритій камері згоряння. Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для згинання CNC.
Комфорт використання
Безруштова топка, з'являється у ній допалювання на попелі, що означає, що паливо згоряє в дрібний попіл, якого залишається мінімальна кількість. Отримана в такий спосіб теплова енергія від деревини буде використана по максимуму.
Обмеження налипання кіптяви завдяки системі чистого скла (дефлектор повітря).
Можливість застосування за різних умов монтажу завдяки регульованим ніжкам.
Сучасний дизайн
Умонтована топка з водяним контуром не відрізняється виглядом від типової повітряної топки. Остання має лише таку перевагу як можливість підключення каміна до системи центрального опалення.
Топка обладнана декоративною скляною панеллю типу glass, завдяки якій вона виглядає елегантно і сучасно. Крім того, застосування такої технології оптично збільшує передню частину топку.
Топка обладнана елегантною і зручною ручкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kratki |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 305 кг |
| Вид топки | Традиционная топка |
| Водяной контур | Да |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество стекол в дверце | 1 |
| Коэффициент полезного действия | 82 % |
| Материал топки | Сталь |
| Мощность номинальная | 16 кВт |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Режим работы топки | Длительное горение |
| Система очистки стекла | Обдув стекла потоком воздуха |
| Состояние | Новое |
| Способ открытия дверцы топки | Боковое открытие |
| Тип топки | Закрытая |
| Форма стекла топки | Прямое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1335 мм |
| Глубина | 482 мм |
| Диаметр дымохода | 200 мм |
| Ширина | 784 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Нет |
- Цена: 198 481 ₴

