
Електрокамін з обігрівом Royal Flame Panoramic 33W LED FX N зі звуком
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокамін Royal Flame Panoramic 33W LED FX N призначений для вбудовування в нішу з будь-якого матеріалу. Камін має широку лицьову частину та виглядає ефектно та красиво, створюючи панорамний вигляд в інтер'єрі. Яскраве реалістичне полум'я та електродіодні дрова знаходяться за склом. Скло та інші частини каміна ніколи не нагріваються до критичних для людського здоров'я температур. У каміні передбачено шестиступінчасту плавну подачу тепла, що не створює дискомфорту різкою зміною температури за короткий проміжок часу.
Особливості:
- Звуковий ефект потріскування дров - 2 рівні гучності;
- Індикатор панелі керування;
- Таймер відключення від 30 хвилин до 6 годин;
- Обігрів за принципом тепловентилятора;
- Регулювання яскравості полум'я -3 рівня;
- Відключення візуалізації мов полум'я;
- Повне відключення візуалізації: дров та мов полум'я;
- Регулювання та відображення температури обігріву в градусах за Цельсієм та Фаренгейтом;
- Пульт ДК.
Комплектація:
- Електрокамін
- Пульт ДК
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Flame |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 24.3 |
| Вес (кг) | 21 |
| Вид вогнища | Royal Flame |
| Висота в упаковці (см) | 57 |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина в упаковці (см) | 42 |
| Декоративне наповнення | Дрова |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Додаткові характеристики | Формат 16:9, 2D технологія, З панорамним склом, Ефект не залежить від обігріву, Обігрів: принцип тепловентилятора, Сучасний,Модерн,Лофт, Таймер, Цегляна кладка, Світлодіоди, Дисплей, 2 рів.звуку, Wi-Fi:опція, Комплектація: камін, інструкція, гар.талон |
| Ефект полумʼя, кВт | 0.030 |
| Страна регистрации бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Материал | Металл|Пластик|Стекло |
| Модель вогнища | Royal Flame Panoramic 33W LED FX N |
| Напруга живлення, В | 220-240В, 50Гц |
| Особенности | Термостат|Перемикач режимів нагрівання|LED екран|Ефект Мерехтливих дров|З обігрівом|З пультом ДК|Зі звуком|Управління по Wi-Fi |
| Площа обігріву, кв.м | 20 |
| Потужність обігріву, кВт | 1.8 |
| Приміщення | Для квартири, Для дачі, Для офісу, Для будинку |
| Режим работы | Обігрів та імітація вогню |
| Режимы обогрева | Температурні режими: 22°C–23°C...27°C–ON–17°C...21°C |
| Розміри, ШВГ (мм) | 866x500x350 |
| Совместимость | Камін може бути вбудований у нішу з будь-якого матеріалу |
| Стиль | Классический |
| Тип монтажа | Вбудовані|Підлогові|Пристінні (Прямі)|Настільні|Під телевізор |
| Тип/Вид | Електрокаміни |
| Цвет | Чёрный |
| Ширина в упаковці (см) | 91.5 |
| Яскравість полум'я | 3 рівні яскравості, Регулювання яскравості дров |
- Цена: 14 400 ₴

