
Мангал-барбекю на 8 шампуров WDY
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Готувати на такому мангалі одне насолоду, оскільки тут продумані всі деталі. Зручні полиці по обидва боки дають змогу розмістити все необхідне, що під час приготування потрібно під рукою. Мангал дозволяє готувати різноманітні страви: шашлик або овочі на шампурах, м'ясо та рибу на решітці гриль, а за допомогою тріски та накривши кришкою, можна використовувати як коптильню.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 30 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | мангал, полиця для інвентарю, 2 бокові полиці, зольник, решітка гриль з харчової нержавіючої сталі, 2 колеса. |
| Материал | Сталь |
| Вместимость | 8 шампурів |
| Покрытие | THERMODUR 600-ASS BBQ |
| Розмір робочої поверхні гриля, мм | 530х310 |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 1040х350х890 мм |
| Тип мангалу | Стаціонарний |
| Толщина стали | 3 мм |
- Цена: 10 130 ₴

