
Мангал-барбекю Daddy Smoke на 6 шампуров WDY
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смачна вечеря приготована на мангалі чи грилі – все це ви можете зробити за допомогою одного пристрою. Засипавши тріску на розжарене вугілля ви отримаєте ще і можливість підкоптити продукти. Невеликі габаритні розміри та містка решітка гриль дозволять нагодувати велику компанію. Полиця буде зручним доповненням для розміщення дров, вугілля та кухонних девайсів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 21 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | мангал, полиця для інвентарю, зольник, решітка гриль з харчової нержавіючої сталі. |
| Материал | Сталь |
| Вместимость | 6 шампурів |
| Покрытие | THERMODUR 600-ASS BBQ |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 410х412х890 мм |
| Тип мангалу | Стаціонарний |
| Толщина стали | 3 мм |
- Цена: 8 800 ₴

