
Мангал стаціонарний Daddy Smoke на 12 шампурів
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Містка решітка гриль дозволить приготувати BBQ для великої компанії. Також мангал розрахований на приготування традиційного шашлику чи інших страв на шампурах. За допомогою коліс ви з легкістю можете переміщати мангал по ділянці. Жаростійка фарба витримує температуру до 500°C. Цього буде достатньо для понад 5 років використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Тип | Мангал |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 32 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | мангал, полиця для інвентарю, 2 бокові полиці, зольник, 2 колеса. |
| Материал | Сталь |
| Вместимость | 12 шампурів |
| Покрытие | THERMODUR 600-ASS BBQ |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 1240х350х895 мм |
| Тип мангалу | Стаціонарний |
| Толщина стали | 3 мм |
- Цена: 9 400 ₴

