
Мангал стаціонарний Daddy Smoke на 8 шампурів
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Незалежно від того ви досвідчений кулінар чи початківець страви приготовані на мангалі залишать задоволеними всіх друзів та близьких. Розміри жаровні дозволять приготувати м’ясо, овочі та улюблену їжу на велику компанію. Модель поєднує в собі найважливіші деталі: надійну конструкцію, стильний дизайн та зручний функціонал.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Тип | Мангал |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | мангал, полиця для інвентарю, 2 бокові полиці, зольник, 2 колеса. |
| Материал | Сталь |
| Вместимость | 8 шампурів |
| Покрытие | THERMODUR 600-ASS BBQ |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 1050х350х895 мм |
| Тип мангалу | Стаціонарний |
| Толщина стали | 3 мм |
- Цена: 8 200 ₴

