
BBQ Desk Daddy Smoke на 12 шампуров WDY
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мангал-барбекю виконаний у стильному та зручному для використання дизайні, який дозволить вам не тільки приготувати смачні страви, а і створити затишок на подвір’ї. Поєднання мангала-барбекю та столу дають змогу створити повноцінну робочу зону. Надійна металева конструкція в поєднанні з вільховими дошками створюють відмінну картинку на вашому подвір’ї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 58 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | мангал, полиця для інвентарю, дерев’яний стіл, металева полиця, зольник, решітка гриль з харчової нержавіючої сталі. |
| Материал | Сталь |
| Вместимость | 12 шампурів |
| Покрытие | THERMODUR 600-ASS BBQ |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 1200х850х1060 мм |
| Тип мангалу | Стаціонарний |
| Толщина стали | 3 мм |
- Цена: 13 550 ₴

