
Мангал стационарный Daddy Smoke на 15 шампуров WDY
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Габаритні розміри цього мангала дозволять нагодувати дуже велику компанію близьких. Високоякісний метал товщиною 3 мм дозволить вам готувати на мангалі довгі роки. Надійні металеві полиці по обидва боки жаровні — чудове доповнення до функціонала мангала. В комплекті з мангалом ви отримаєте совок та кочергу для зручного очищення від вугілля.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Тип | Мангал |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 30 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | мангал, полиця для інвентарю, 2 металеві полиці, кочерга, совок |
| Материал | Сталь |
| Вместимость | 15 шампурів |
| Покрытие | THERMODUR 600-ASS BBQ |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 1750х350х850 мм |
| Тип мангалу | Стаціонарний |
| Толщина стали | 3 мм |
- Цена: 6 970 ₴

