
Смокер Texas угольный WDY
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Смокер – це перш за все зручний та функціональний гриль з двома рівнями решіток. Також гриль поєднує в собі функції пічки під казан та найголовніше – справжнього смокера. Можливість готувати одночасно 2 та більше страви чудова можливість приготувати різноманітне гриль меню не витрачаючи на це пів дня. Головна перевага смокера це можливість готувати страви гарячого копчення не купуючи окремо коптильню, а просто замінивши днище. Всередині смокер не фарбується для того, щоб фарба під час приготування продуктів не потрапляла на них.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 121 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | смокер, полиця для інвентарю, полиця з нержавіючої сталі, піч під казан, змінне днище для копчення, димар, ручка для переміщення, 2 решітки гриль з харчової нержавіючої сталі, кочерга, 2 колеса |
| Материал | Сталь |
| Вместимость | 2 решітки гриль, піч під казан |
| Покрытие | THERMODUR 600-ASS BBQ |
| Розмір робочої поверхні гриля, мм | 700х410, 700х220 |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 1400х630х1070 мм (без урахування димаря) |
| Тип грилю | стаціонарний |
| Толщина стали | 4 мм |
- Цена: 28 600 ₴

