
Гриль-барбекю Texas Big угольный WDY
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця модель гриля виготовлена методом вальцювання листового металу. Всередині гриль барбекю не фарбується для того, щоб фарба під час приготування продуктів не потрапляла на них. 3 решітки гриль розміщені на 2х рівнях дозволяють готувати м’ясо та овочі одночасно. Конструкцією гриля передбачений отвір для комфортного очищення від сажі та вугілля. Ручка та колеса дозволяють з легкісттю переміщати гриль ділянкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 81 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | гриль, полиця для інвентарю, полиця з нержавіючої сталі, димар, ручка для переміщення, 2 решітки гриль з харчової нержавіючої сталі, кочерга, 2 колеса. |
| Материал | Сталь |
| Вместимость | 2 решітки гриль |
| Покрытие | THERMODUR 600-ASS BBQ |
| Розмір робочої поверхні гриля, мм | 700х410, 700х220 |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 950х630х1070 мм (без урахування димаря) |
| Тип грилю | стаціонарний |
| Толщина стали | 4 мм |
- Цена: 19 030 ₴

