
Гриль-барбекю Daddy Smoke Texas Small угольный WDY
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Детально продумана конструкція гриля в поєднанні зі стильним дизайном не залишить байдужим навіть найбільших критиків. Виготовлений з металу товщиною 5 мм, гриль прослужить вам досить тривалий термін. Містка решітка дозволяє одночасно готувати на велику компанію, а за допомогою кришки можна злегка підкоптити готовий продукт. За допомогою термометру ви можете контролювати і підтримувати одну температуру під час приготування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 58 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | гриль, полиця для інвентарю, полиця з харчової нержавіючої сталі, димар, ручка для переміщення, решітка гриль з харчової нержавіючої сталі, кочерга, 2 колеса. |
| Материал | Сталь |
| Вместимость | 1 решітка гриль |
| Покрытие | THERMODUR 600-ASS BBQ |
| Розмір робочої поверхні гриля, мм | 520х300 |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 750х400х950 мм (без урахування димаря) |
| Тип грилю | стаціонарний |
| Толщина стали | 5 мм |
- Цена: 13 180 ₴

