
Портативная чаша для огня от Daddy Smoke Florida Big WDY
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кругла чаша для вогню стане чудовим доповненням до вашої дачної ділянки. Досить невеликі габарити та містка решітка гриль дозволять нагодувати та зігріти компанію друзів. Сталь товщиною 3 мм та жаростійке покриття це не тільки про стильний зовнішній вигляд, а про надійну конструкцію.
У комплекті йде решітка із нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати вогнище як барбекю. Вона встановлюється за допомогою трьох кріплень з трьома рівнями, що дозволяє обирати відстань до вогню. Без решітки вогнище може використовуватися як чаша для багаття.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15,3 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | жаровня, решітка гриль з харчової нержавіючої сталі, ніжки |
| Материал | Сталь |
| Вместимость | 1 решітка гриль |
| Покрытие | THERMODUR 600-ASS BBQ |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 730х555 мм |
| Тип грилю | портативний |
| Толщина стали | 3 мм |
- Цена: 4 700 ₴

