
Портативная чаша для огня от Daddy Smoke Florida Small WDY
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Така чаша для вогню стане чудовим рішенням для виїзду на природу невеликою компанією. За допомогою розбірної конструкції ви з легкістю зможете покласти її в багажник авто, вона не займе багато місця.
Маленькі габарити вогнища стануть в пригоді власникам маленьких ділянок. У комплекті йде решітка із нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати вогнище як барбекю. Вона встановлюється за допомогою трьох кріплень з трьома рівнями, що дозволяє обирати відстань до вогню. Без решітки вогнище може використовуватися як чаша для багаття.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Тип | Одноразовый гриль, барбекю |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | жаровня, решітка гриль з харчової нержавіючої сталі, ніжки |
| Материал | Сталь |
| Вместимость | 1 решітка гриль |
| Покрытие | THERMODUR 600-ASS BBQ |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 585х410 мм |
| Тип грилю | портативний |
| Толщина стали | 3 мм |
- Цена: 3 360 ₴

