
Гриль бочка Daddy Smoke угольная WDY
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практичне та незвичне рішення для грилю. Конструкція гриль бочки ретельно продумана для максимально зручного використання. Бочка передбачена для приготування страв на вугіллі. Днище жаровні перфороване, що сприяє осипанню сажі на дно бочки, де розміщений отвір для очищення. Додавши трохи тріски на розжарене вугілля ви отримаєте страви з приємним ароматом диму.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 25 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | бочка, жаровня, решітка гриль з харчової нержавіючої сталі, кришка. |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | жаростійка емаль |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 870х600 мм |
| Тип грилю | стаціонарний |
| Толщина стали | 2 мм |
- Цена: 5 620 ₴

