
Печь под котел Daddy Smoke дровяная WDY
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Найкраще рішення для любителів юшки, плову чи шурпи. Широкі дерев’яні полиці дозволяють зручно розмістити все необхідне, що може знадобитись під час приготування. Отвір діаметром 29 см дозволяє розмістити казан, сковорідку чи WOK. У нижній частині жаровні знаходиться отвір для очищення від вугілля та сажі, а в комплекті іде совок та кочерга, що дозволяє очищити піч за лічені хвилини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 60 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр отвору під казан | 295 мм |
| Комплектация | піч, 2 бокові полиці, совок, кочерга, 4 колеса. |
| Материал | сталь, дерево, скло |
| Покрытие | THERMODUR 600-ASS BBQ |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 1300х680х850 мм |
| Тип | Піч |
| Толщина стали | 4 мм |
- Цена: 15 730 ₴

