
Димогенератор Daddy Smoke з конденсатозбірником
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Димогенератор дасть вам можливість приготувати продукти холодного та гарячого копчення навіть за відсутності професійної коптильні. Як коптильню шафу до димогенератора можна використовувати не тільки коптильню, а і старий холодильник чи бочку. Конструкція димогенератора абсолютно проста у використанні. Процес збірки займе лічені хвилини. В комплекті йде покрокова інструкція по збірці та все, що знадобиться.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5,5 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | димогенератор, компресор, конденсатозбірник, кріплення, силіконові шланги, щітка для очищення, комплект для збірки. |
| Конденсатозбірник | є |
| Материал | Сталь |
| Объем | 2,5 л |
| Покрытие | жаростійка фарба |
| Розміри колби | 350х90 мм |
| Тип копчения | холодне, гаряче |
| Толщина стенок | 3 мм |
- Цена: 3 800 ₴

