
Дымогенератор Daddy Smoke с конденсатосборником из нержавеющей стали WDY
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виконаний димогенератор з нержавіючої сталі, що при належному догляді та використанні дозволить користуватись приладом дуже довгий час. Димогенератор дасть вам можливість приготувати продукти холодного та гарячого копчення навіть за відсутності професійної коптильні. Конструкція димогенератора абсолютно проста у використанні. Процес збірки займе лічені хвилини. В комплекті йде покрокова інструкція по збірці та все, що знадобиться.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектация | димогенератор, компресор, конденсатозбірник, кріплення, силіконові шланги, щітка для очищення, комплект для збірки. |
| Конденсатозбірник | є |
| Материал | Сталь |
| Объем | 2,5 л |
| Розміри колби | 350х90 мм |
| Тип копчения | холодне, гаряче |
| Толщина стенок | 2 мм |
- Цена: 4 800 ₴

