
Розкладний вугільний мангал на 6 шампурів ДК
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Завдяки компактності ви можете перевозити мангал з собою, коли їдете кудись за місто, або ж просто використовувати як звичайний мангал на дачі. Складаний мангал оснащений зручною ручкою для транспортування і знімними ніжками. У складеному вигляді мангал валіза не займе багато місця – його товщина всього 3 см, а загальна вага – 6,5 кг.
Мангал виготовлений зі сталі товщиною 2 мм, покритий жаростійкої фарбою, що позначається на більш тривалому терміні служби. Щоб захистити метал при нагріванні від деформації ми передбачили на стінках і дні ребра жорсткості.
Мангал складається у форму валізи, що робить його зручним для транспортування. В стінках передбачені пази для рівномірної установки шампурів.
В якості палива можуть використовуватися деревне вугілля або дрова.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Тип | Мангал |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішні габарити | 420х310х170 з ніжками В510мм |
| Комплектация | жаровня, бічні стінки - 2 шт, ніжки - 4 шт |
| Материал | Сталь |
| Вместимость | 6 шампурів |
| Покрытие | жаростійка фарба |
| Толщина стали | 2мм |
- Цена: 1 100 ₴

