
Гриль-вогнище OXA Blaze (чаша для вогню)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чаша для вогню від ОХА Blaze — це поєднання інноваційного дизайну та високої функціональності для вашого комфортного відпочинку на свіжому повітрі. Завдяки своїй унікальній конструкції, ця чаша для вогню не лише створює атмосферу тепла і затишку, але й додає стильний акцент вашому саду чи патіо.
Основні характеристики
- Виготовлена зі сталі товщиною 3 мм, наша чаша для вогню забезпечує надзвичайну міцність і тривалу службу.
- Завдяки спеціальній конструкції, яка включає опорні елементи, чаша виглядає ніби левітує у повітрі, створюючи враження легкості та елегантності.
- Вбудована труба ефективно відводить дим, забезпечуючи комфортне використання.
- Чаша покрита спеціальною термостійкою фарбою, яка витримує екстремальні температури і зберігає свій вигляд навіть після тривалого використання.
З чашею для вогню Blaze ви зможете насолоджуватись приємними вечорами біля вогню без зайвих турбот. Додайте стиль і комфорт у свій зовнішній простір разом з ОХА!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daddy Smoke |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 60 кг кг |
| Высота | 565 мм (без димоходу) |
| Висота з димоходом | 2100 мм |
| Димохід | Труба сталь 3, діаметр 159 мм, висота 1.6 метра |
| Длина | 680 мм |
| Материал | сталь 3 |
| Толщина стали | 3 мм |
| Фарба | Thermodur |
| Ширина | 750 мм |
- Цена: 15 125 ₴

