




Кахельна піч-камін Kratki WK 440 кахель кремова
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Піч Kratki WK 440
Компанія з’явилася на польському ринку 1998 року. Сьогодні Kratki є одним з найвідоміших виробників топок, камінів, печей, біокамінів, решіток та аксесуарів не тільки на ринку Європи, а й за її межами. Компанія швидко розвивається також і в Україні, адже якісна та довговічна продукція отримала високу оцінку серед клієнтів, а також першість з продажу та виробництву камінів.
Особливості печі WK 440
Піч WK 440 – це одне з найновіших технологічних рішень.
· Камера згоряння облицьована спеціальним теплонакопичуючим матеріалом, завдяки якому згорання відбувається ефективніше, а потужність і ККД підвищується.
· Піч є абсолютно герметичною, завдяки міцним зварним швам в закритій камері згоряння.
· WK 440 оснащена дефлектором, який підвищує теплову ефективність печі за рахунок подовження шляху проходження продуктів згоряння та збільшення площі тепловіддачі.
· Система «чистого скла» запобігає накопиченню попелу та кіптяви на склі, тому воно залишається чистим набагато довше.
· Термостійке скло Robax має дуже низьке теплове розширення, яке здатне витримувати температури до 800 ° C;
· Вона має сучасний дизайн і виготовлена з винятковою увагою до деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал топки | Шамот |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Номінальна потужність | 6.5 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 327 град. |
| Облицювальний матеріал каміна | Кераміка |
| Розташування каміна | Будь |
| Тип топки | Закрита |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 748 мм |
| Глибина | 377 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каміна | 130 |
- Ціна: 102 344 ₴

