


Бензиновий генератор Volt Polska HEX-GEN 4000 230 В
Бензиновий генератор Volt Polsk HEX-GEN 4000
Бензиновий генератор HEX-GEN 3500 230V, 4 кВт, на 15 л., виробництво Польща-пристрій, призначений для живлення всіх електроприладів.
Дана модель генератора HEX-GEN 3500 230V, 4 кВт - оптимальна для перебоїв з електрикою для будь-якого будинку або квартири, так само він підходить для живлення електричних пристроїв в гаражах, офісах, будівельних майданчиках, кемпінгах, для зарядки електромобілів та інших цілей.
Бензиновий генератор HEX-GEN 3500 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням.
Технічна характеристика:
1. Сумарна потужність - 4000 ВА;
2. Безперервна потужність - 4 кВт;
3.Вихідна напруга - 230В;
4. Потужність двигуна - 210 см3
5. Вихідна частота - 50Гц;
6. Максимальна потужність двигуна - 7 км/3600 об.;
7.Запалювання - ОТК;
8. Ємність паливного бака - 15 літрів;
9. Ємність масляного бака - 0,6 літрів;
10. Рівень шуму - 66 дБ(А);
11. Максимальний час безперервної роботи – 10 годин;
12. Габарити: 605*440*440 мм;
13. Вага: 40 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
- Ціна: 21 267 ₴

