




Колосник печний чавунний Колосники печні ГЛВТ Решітка для печі кругла 300мм Колосникові решітки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Колосник пічний чавунний ГЛВТ Решітка для печі кругла 300 мм Колосникові решітки

ПЕРЕВАГИ КРУГЛОЇ КОЛОСНИКОВОЇ РЕШІТКИ 300 MM:
- Високоякісний матеріал. Колосникова решітка виготовлена з жароміцного чавуну, тому є міцною, надійною і витримує високі температури без деформації.
- Довговічність. Має товщину 10 мм, що гарантує тривалий термін експлуатації за правильного використання.
- Універсальність. Чудово підходить як для печей, так і для камінів.
- Зручність в обслуговуванні. Колосник простий в установці та легко знімається для очищення печі від попелу та золи.
- Ефективність горіння. Через пази подається повітря в топку, що сприяє повному згорянню палива.

КРУГЛА КОЛОСНИКОВА РЕШІТКА 300 MM
Кругла колосникова решітка — це один з основних елементів печей та камінів. Вона повністю вилита з чавуну й не пофарбована.
Колосник виконує 2 важливі функції:
- Дає змогу легко та швидко видаляти попіл із печі або каміна, підтримуючи їх чистоту та оптимальну роботу;
- Забезпечує подачу повітря з піддувальних дверцят безпосередньо в топку, що сприяє кращому горінню та підвищує ефективність опалення.
Придбати круглий чавунний колосник 300 мм за доступною ціною можна в магазині ExpressKamin. Ця модель має підвищену міцність, завдяки чому витримує високі температури навіть при тривалому використанні.

-
колосникова решітка має бути встановлена нижче рівня дверцят;
-
пази колосника мають бути спрямовані вздовж топки — від дверцят до задньої стінки;
-
решітку встановлюють без використання розчину, а зазори між нею та цеглою засипають піском;
-
відсутність зазорів призводить до того, що решітка, нагріваючись, розширюється та руйнує кладку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Булат |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колосникові решітки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 10 мм |
| Вага (кг) | 5 |
| Розмір отворів | 10х210 мм |
| Габарити (ШхВ), см | 300х300 мм |
- Ціна: 558 ₴






