




Колосник пічний чавунний Колосники пічні ГЛВТ Решітка для печі кругла 350 мм Колосникові решітки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Колосник пічний чавунний ГЛВТ Решітка для печі кругла 350 мм Колосникові решітки

ПЕРЕВАГИ КРУГЛОЇ КОЛОСНИКОВОЇ РЕШІТКИ 350 MM:
- Високоякісний матеріал. Колосникова решітка виготовлена з жароміцного чавуну, тому є міцною, надійною та витримує високі температури без деформації.
- Довговічність. Має товщину 10 мм, що гарантує тривалий термін служби за умови правильного використання.
- Універсальність. Ідеально підходить як для печей, так і для камінів.
- Зручність в обслуговуванні. Колосник простий в установці й легко знімається для очищення печі від попелу та золи.
- Ефективність горіння. Через пази подається повітря в топку, що сприяє повному згорянню пального.

КРУГЛА КОЛОСНИКОВА РЕШІТКА 350 MM
Кругла колосникова решітка — це один з основних елементів печей та камінів. Вона повністю вилита з чавуну і не пофарбована.
Колосник виконує 2 важливі функції:
- Дає змогу легко та швидко видаляти попіл із печі або каміна, підтримуючи їхню чистоту та оптимальну роботу;
- Забезпечує надходження повітря з піддувальної дверки прямо в топку, що сприяє кращому горінню та підвищує ефективність опалення.
Придбати круглий чавунний колосник 350 мм за доступною ціною можна в магазині ExpressKamin. Ця модель має підвищену міцність, завдяки якій витримує високі температури навіть при тривалому використанні.

-
колосникова решітка повинна бути встановлена нижче рівня дверцят;
-
пази колосника повинні бути спрямовані вздовж топки — від дверцят до задньої стінки;
-
решітку встановлюють без використання розчину, а зазори між нею і цеглою засипають піском;
-
відсутність зазорів призводить до того, що решітка, нагріваючись, розширюється та руйнує кладку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Булат |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колосникові решітки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 10 мм |
| Вага (кг) | 6,6 |
| Розмір отворів | 10x210 мм |
| Габарити (ШхВ), см | 350х350 мм |
- Ціна: 775 ₴






