




Колосник пічний чавунний ГЛВТ Колосники пічні Решітка для котла 450х210 мм Колоникові решітки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Колосник пічний чавунний ГЛВТ Колосники пічні Решітка для котла 450х210 мм Колоникові решітки

ПЕРЕВАГИ КОЛОСНИКОВОЇ РЕШІТКИ ГЛВТ ДЛЯ КОТЛА 450х210 MM:
- Високоякісний матеріал. Решітка виготовлена з жароміцного чавуну, що забезпечує її міцність, надійність і стійкість до високих температур без деформацій.
- Довговічність. Товщина 15 мм, що гарантує тривалий термін експлуатації за правильного використання.
- Універсальність. Ідеально підходить як для печей, так і для камінів.
- Зручність в обслуговуванні. Колосник легко встановлюється та знімається для очищення печі від попелу та золи.
- Ефективність горіння. Через отвори подається повітря до топки, що сприяє повному згорянню палива.

КОЛОСНИКОВА РЕШІТКА ГЛВТ ДЛЯ КОТЛА 450х210 MM
Колосникова решітка — це один із ключових елементів печей і камінів. Вона повністю виготовлена з чавуну та не пофарбована.
Колосник виконує дві важливі функції:
- Дозволяє швидко та зручно видаляти попіл із печі чи каміна, підтримуючи їх чистоту та ефективну роботу;
- Забезпечує подачу повітря з піддувальної дверки безпосередньо в топку, що сприяє кращому горінню та підвищує ефективність опалення.
Придбати чавунний колосник ГЛВТ для котла 450х210 мм за доступною ціною можна в магазині ExpressKamin. Модель має підвищену міцність і витримує високі температури навіть при тривалому використанні.

-
колосникову решітку необхідно встановлювати нижче рівня дверцят;
-
отвори колосника повинні бути спрямовані вздовж топки — від дверцят до задньої стінки;
-
решітку встановлюють без використання розчину, а проміжки між нею та цеглою засипають піском;
-
відсутність зазорів призводить до того, що решітка, нагріваючись, розширюється та руйнує кладку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Булат |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колосникові решітки |
| Габарити | |
| Зовнішній розмір ( ШxВ),мм | 450х210 мм |
| Вага (кг) | 9,8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 15 мм |
| Розмір отворів | 10х50 мм |
- Ціна: 1 043 ₴






