Топ
-50%










Колосник печний чавунний ГЛВТ Колосники пічні Решітка для котла 500х210 мм Колосникові решітки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колосник печний чавунний ГЛВТ Колосники пічні Решітка для котла 500х210 мм Колосникові решітки

ПЕРЕВАГИ КОЛОСНИКОВОЇ РЕШІТКИ ГЛВТ ДЛЯ КОТЛА 500х210 ММ:
- Високоякісний матеріал. Колосникова решітка виготовлена з жаростійкого чавуну, тому є міцною, надійною та витримує високі температури без деформації.
- Довговічність. Має товщину 15 мм, що гарантує тривалий термін експлуатації при правильному використанні.
- Універсальність. Прекрасно підходить як для печей, так і для камінів.
- Зручність в обслуговуванні. Колосник є простим в установці та легко знімається для очищення печі від попелу та золи.
- Ефективність горіння. Через пази подається повітря в топку, що сприяє повному згоранню палива.

КОЛОСНИКОВА РЕШІТКА ГЛВТ ДЛЯ КОТЛА 500х210 ММ
Колосникова решітка — це один з основних елементів печей та камінів. Вона повністю вилита з чавуну та не покрита фарбою.
Колосник виконує 2 важливі функції:
- Дозволяє легко та швидко видаляти попіл з печі або каміна, підтримуючи їх чистоту та оптимальну роботу;
- Забезпечує надходження повітря з піддувальної дверки прямо в топку, що сприяє кращому горінню та підвищує ефективність опалення.
Придбати чавунний колосник ГЛВТ для котла 500х210 мм за доступною ціною можна в магазині ExpressKamin. Ця модель має підвищену міцність, завдяки якій здатна витримувати високі температури навіть при тривалому використанні.

- Колосникова решітка повинна бути встановлена нижче рівня дверки;
- Пази колосника повинні бути спрямовані вздовж топки — від дверки до задньої стінки;
- Решітку встановлюють без використання розчину, а зазори між нею та цеглою засипають піском;
- Відсутність зазорів призводить до того, що решітка, нагріваючись, розширюється та руйнує кладку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Булат |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колосникові решітки |
| Габарити | |
| Зовнішній розмір ( ШxВ),мм | 500х210 мм |
| Вага (кг) | 10,6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 15 мм |
| Розмір отворів | 10x50 мм |
- Ціна: 1 080 ₴






