
Гриль бочка Daddy Smoke вугільна WDY
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичне та незвичне рішення для грилю. Конструкція гриль бочки ретельно продумана для максимально зручного використання. Бочка передбачена для приготування страв на вугіллі. Днище жаровні перфороване, що сприяє осипанню сажі на дно бочки, де розміщений отвір для очищення. Додавши трохи тріски на розжарене вугілля ви отримаєте страви з приємним ароматом диму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daddy Smoke |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | бочка, жаровня, решітка гриль з харчової нержавіючої сталі, кришка. |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | жаростійка емаль |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 870х600 мм |
| Тип грилю | стаціонарний |
| Товщина сталі | 2 мм |
- Ціна: 5 620 ₴

